Gazela Konrad Klementowski

Busko-zdrój

Opinie o Gazela Konrad Klementowski

Nick

Klementowki... Szczerze? Nie polecam! Mialem styczność z tym facetem i wiem jak wyglada ich i jego praca. NIE POLECAM

xxx

Klementowki.. i jego.."praca" FUSZERA FUSZERA FUSZERA!!! Kompletnie nie znaja sie na czym ta praca polega.. on jak i jego pracownicy! Kasy biorą wiecej niz pracy wykonają. Dodatkowo od jego pracownikow dowiedzialem sie ze to oszust zwykły.. długi ma u swoich byłych pracowników i zbywa ich tylkonie mając zamiaru wgl ich spłacic. Nie warto człowiekowi ufac i z tym sie zgadzam jak najbardziej! Opinia oczywiście NEGATYWNA!!!

Zostaw opinię o Gazela Konrad Klementowski - Busko-zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gazela Konrad Klementowski