Brukstart Usługi Budowlane Mirosław Pękul

Wola Rasztowska

Opinie o Brukstart Usługi Budowlane Mirosław Pękul

Basieńka

Bardzo droga firma, koszt końcowy jest 3x razy wyższy niż przy ofercie. Takim klientom którzy nie mają pieniędzy jak lodu a konkretny budżet to odradzam jak nie chcecie brać kredytu na spłatę.

Krysia

Przestrzegam przed firmą Brukstart Mirosław Pękul z Woli Rasztowskiej. Robili mi kostkę na jesieni. To co teraz mam na podwórku to dramat bo wszysko się zapada. Mąż powiedział, że nie ma pod kostką cementu. Tam gdzie jeżdzą samochody są wręcz koryta. Po większym deszczu mam ogromne kałuże. Firma moje telefony ignoruje.

Zostaw opinię o Brukstart Usługi Budowlane Mirosław Pękul - Wola Rasztowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brukstart Usługi Budowlane Mirosław Pękul