Bruk Gabriela Stacha

Wodzisław śląski

Opinie o Bruk Gabriela Stacha

Jk

Tak nic wiecej i wyzyskiwacz wyzyskiwacz

tomek.k

Nie ładnie tak smarować i jechać po kimś i nawet się nie przedstawić. ( usunięte przez administratora ) śmieszne jak się nie podoba to nie pracuje.

strzelec

od kilku lat ? a co za jeleń pracuje w tej firmie tak długo ? Kazał nam w święta do pracy przychodzić ten gościu wcale nie kłamie,w sobote ani razu nie byłem przed 20 w domu rozumiem pracować po 10 godzin czy nawet 12 ale po 15 czy 16 czy to jest normalne jeszcze za tą kase ? o umowie o prace zapomnieć,działalność napewno odgłoszona,Państwowa Inspekcja Pracy zrobiła by porządek z tym całym szefem i jego obozem pracy.

Na szczęście były pracownik

Nic dodać nic ująć. Praca w godzinach 6-22,nie płacona na godziny tylko "na metry" i ani razu wypłata nie zgadza się z metrami. Szef nie ma ni grosza szacunku do pracowników,obiecuje dobre zarobki a za miesiąc wychodzi 1300zł,i nawet w niedziele dzwoni do pracy,obojętnie czy pada czy nie pada,i nigdy nie byłem w domu przed 21 nawet w sobote. Niestety aż trudno w to uwierzyć,licząc choćby 8zł za godzine zarobiłbym za miesiąc 3100zł a wyszło 1300,usprawiedliwia sie pracownikami,że oni nie robią i masz tyle. W dodatku nie pilnuje roboty,siedzi na działce 2 tygodnie i nie wie kto ile metrów położył a pracownika rozlicza z każdej złotówki. Warunki pracy ? ŻADNE. Życze żeby dostał nauczke za te oszustwa,licze na to.

@Na szczęście były pracownik 02.09.2014 00:42

Nie zgadzam się z opinią po wyżej ponieważ jestem aktualnym pracownikiem od kilku lat i nie mam żadnych zastrzeżeń do tej firmy oraz szefa. Powyższy pracownik pracował przez kilka dni co zdarzało przyjść się mu pijanym.

Zostaw opinię o Bruk Gabriela Stacha - Wodzisław śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bruk Gabriela Stacha