Opinie o Bram-Spaw Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Schabek w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bram-Spaw Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Schabek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bram-Spaw Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Schabek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bram-Spaw Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Schabek w Warszawa

admin

Wiesz coś, czego nie wiedzą kandydaci do firmy Bram-Spaw Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Schabek ? Podziel się z nami swoją opinią.

Bramspaw Nowy wpis
@admin

nie mam pojęcia kto w tak prymitywny sposób chce mnie oczernić , skoro nie prowadzimy usług już od 2016 roku i zajmujemy się zupełnie odmiennym profilem działalności , i nie obsługujemy osób fizycznych

Aleksander Nowy wpis

@Woźny W jaki dokładniej sposób zostałeś oszukany przez firmę Bram-Spaw Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Schabek? Jeśli faktycznie taka sytuacja miała miejsce, to napisz proszę więcej informacji z nią związanych tak, aby Twoja opinia była szczegółowa. Ważne jest to na tyle, że Twoja opinia w takim stanie niestety nie do końca jest wiarygodna, gdyż nie podałeś żadnych argumentów przemawiających za tym.

Woźny Nowy wpis

Witam przestrzegam wszystkich przed tym oszustem bram spaw jakis czas temu zostałem przez nich oszukany na sporą kwotę pieniędzy najlepiej omijać ich z daleka.

Bramspaw Nowy wpis
@Woźny

Powiedz kim jesteś i najaką kwotę żekomo zostałeś oszukany, z tego co wiem to ty wyrolowałeś parę osób na niezłą sumke

Zostaw merytoryczną opinię o Bram-Spaw Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Schabek - Warszawa

Bram-Spaw Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Schabek

Bram-Spaw Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Schabek