Bram-Spaw Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Schabek

Bram-Spaw Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Schabek

Opinie o Bram-Spaw Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Schabek

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Aleksander

@Woźny W jaki dokładniej sposób zostałeś oszukany przez firmę Bram-Spaw Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Schabek? Jeśli faktycznie taka sytuacja miała miejsce, to napisz proszę więcej informacji z nią związanych tak, aby Twoja opinia była szczegółowa. Ważne jest to na tyle, że Twoja opinia w takim stanie niestety nie do końca jest wiarygodna, gdyż nie podałeś żadnych argumentów przemawiających za tym.

Woźny

Witam przestrzegam wszystkich przed tym oszustem bram spaw jakis czas temu zostałem przez nich oszukany na sporą kwotę pieniędzy najlepiej omijać ich z daleka.

Bramspaw
@Woźny 19.09.2017 16:49

Powiedz kim jesteś i najaką kwotę żekomo zostałeś oszukany, z tego co wiem to ty wyrolowałeś parę osób na niezłą sumke

Wiesz coś, czego nie wiedzą kandydaci do firmy Bram-Spaw Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Schabek ? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Bram-Spaw Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Schabek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bram-Spaw Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Paweł Schabek