Askop Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Adam Sokołek

Lublin

Opinie o Askop Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Adam Sokołek

OSZUKANY

Jest zwyklym [usunięte przez moderatora]-nigdy nie dostaje przelewow za wykonane zlecenia (tak twierdzi)przeklada tylko wyplaty z dnia na dzien.Omijajcie go z daleka chyba ze zgodzicie sie na prace charytatywna w firmie Askop pana Adama Sokołka.

ewuś

Pan Sokołek zwany "[usunięte przez moderatora]" przyjmuje ludzi do pracy nawet bez doswiadczenia,niestety nie placi za nia wcale.Nie polecam chyba ze chcecie pracowac za darmo...

Zostaw opinię o Askop Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Adam Sokołek - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Askop Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Adam Sokołek