P.W. Izbiccy Aneta Małgorzata Izbicka

Białystok

Opinie o P.W. Izbiccy Aneta Małgorzata Izbicka

Robert

Praca ciężka ale dobrze płatna. Wypłata co tydzień, wszystko zapłacone.

Pawel

Aneta Izbicka -gruba baba która wyżej sra niż głowę ma. Nieuczciwa, wredna, bez szacunku do pracowników i wogole do ludzi, mało co wie a udaje najmadrzejsza. Ogólnie nie uczciwi ludzie, zarabiający kasę na cudzej pracy. NIEPOLECAM !

Seba

Janusz Izbicki nieslowny nieutrzciwy oddaj pieniadze 2500pln za rozprowadzanie z kominka WSTYD MI ZE ZNAM TAKA OSOBE JAK.TY BEZ GODNOSCI TYLKO NA CZYJEŚ PRACY KASE DRZEC BEZ WSTYDU I DZIADOSTWO PRZEMAWIA PRZEZ TO CO ROBISZ LUDZIE NIE DAJCIE MU SZANSY ZADNEJ Z TAKIMI TO BEZ SZACUNKU JAK ON TO ROBI S.Jodlowski

Robus

Napewno trzeba pracowac nie da sie obijać ale kasa jest co tydzień ja robiłem cały sezon i miałem wszystko zapłacone a teraz zima robię na blokach murarkę

miszcz

Pracowałem ,wyplata co tydzień zdażają sie opuznienia kilka dni ale pieniądze wypłaca.Porównywalnie jak u innych prywaciaży.

trokin

Pracowałem , ale się zwolniłem. Ot wszystko.

scarface

NIEPOLECAM,(usunięte przez administratora)

Krzyś

Pracowałem naprawiałem zarabiałem. Praca jest ciężka jak to praca :) Kasa jest dobra, za dobrych pracowników dobrze się płaci Zrozumienie ,zdziwiłem się akceptacja Mego zdania. Chory,wyzdrowiej i wracaj do pracy. Czułem się jakbym pracował u ojca co ciężka ręka karci i nagradza.

Zostaw opinię o P.W. Izbiccy Aneta Małgorzata Izbicka - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Izbiccy Aneta Małgorzata Izbicka