Kam-Bud Kamieniarstwo Ogólnobudowlane Zdzisław Handzel

Rabka-Zdrój

Opinie o Kam-Bud Kamieniarstwo Ogólnobudowlane Zdzisław Handzel

Większego dziada nie widziałem, totalny cham i prostak. Ludzie po 50 nawet 40 euro w niemczech śpiąć w kontenerach muszą pracować cały dzień a on sie z nich śmieje i rzuca im jakieś grosze biorąc przy tym nie złą kase.... nie polecam !

Ten Pan chciałby, by wszyscy pracowali jak murzyni za nic, a on kokosy zabijał. Nieuczciwy, nie prawdą jest ze ludzie chodzą i piją ,ja nie piłem i pieniędzy nie wypłacił tak jak bylo zgodzone. Dorobił się na krzywdzi ludzkiej i totalnym braku sumienia i szacunku do uczciwych ludzi .To by było na tyle po krótce.

@pracownik 19.05.2015, 22:02

Ja nie narzekam, pieniądze na czas, ubezpieczenie oplacone a ze majster wymagający, każdy chce zarobić. A robota musi być zrobiona dobrze ,bo jak nie to klient nie zapłaci . Jeśli ktoś słucha i chce się uczyć to ma dobrze?! Ja już jakiś czas pracuje i nikt mnie jakoś nie zwalnia!! I nie narzekajcie tak bo nie jest tak zle!!!

jest to dobra firma nie wiem dlaczego tak narzekacie, za co mają wam płacić za nieróbstwo i pijaństwo ?! zastanówcie się. Kto dobrze procuje to dobrą ma wypłatę, ja nie narzekam.

Ta pseudo firma to jeden wielki ,, burdel,,. Warunki pracy jeśli można to tak ująć są nieludzkie oraz wynagrodzenie jest śmieszne,a ten tzw. szef to skąpy i chamski cwaniak. Nie wypłaca wynagrodzenia w terminie i oszukuje co do ilości zarobionej kwoty. Tak że krótko mówiąc nie musisz liczyć ile zarobisz ponieważ ta suma zostanie ,,szokująco,, zmniejszona. Serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników że u niego wytrzymują, a co do przyszłych chętnych mogę z całą przyjemnością powiedzieć że nie warto pracować w tej ,, firmie,, Pozdrawiam pracownik

Firma ta to jedna wielka patologia współczuję pracownikom którzy tam pracują i mają zamiar pracować, warunki w tej pracy są nieludzkie a szef to skąpy cwaniak.

Zostaw opinię o Kam-Bud Kamieniarstwo Ogólnobudowlane Zdzisław Handzel - Rabka-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kam-Bud Kamieniarstwo Ogólnobudowlane Zdzisław Handzel