BizBud Przedsiębiorstwo Produkcyjne

Bytom

BizBud Przedsiębiorstwo Produkcyjne

Opinie o BizBud Przedsiębiorstwo Produkcyjne

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

caayenne

Najbardziej badziewna "firma remontowa jaką znam". Właściciel firmy jest w zasadzie pośrednikiem albo jak kto woli naganiaczem kolejnych podwykonawców. Kiedy i ich zaczyna brakować( z kasą zawsze jest problem) zatrudnia miejscowych bezrobotnych alkoholików i wtedy się zaczyna... Jakość prac tragiczna, wizualna poniżej krytyki,ciągłe reklamacje i tłumaczenia o "zdroworozsądkowym"( ulubione słowo) naprawieniu tego co spieprzył, wszysto " się zrobi" itd. Tragedia!!! Dziwnym faktem jest to, że firma pochodzi z Bytomia a pracuje głównie w rejonie odległego Zagłębia...

Zostaw opinię o BizBud Przedsiębiorstwo Produkcyjne - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BizBud Przedsiębiorstwo Produkcyjne