Drobny Rafał Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowo-Transportowe

Ligota Tworkowska

Opinie o Drobny Rafał Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowo-Transportowe

Johny

Nie polecam tego pracodawcy

Q

Syf ,kiła i wielkie g... Nie polecam

Szofer

Dziad-trans i tyle w temacie

Robur

Jak wyżej. Szefostwo problematyczne. Nic poza swoim czubkiem nosa nie widzą. Robota od rana do wieczora i soboty za damski ch... trza zapier... Auta to stare dobite zlomy ale dziadką którzy są przed emeryturą starczaja. Nie polecam tej firmy. Obiecują złote góry a rzeczywistość jest zupełnie inna

Ja

Omijać szerokim łukiem. Sprzęt tragiczny. Kasa jeszcze bardziej tragiczna. Na kasie w Biedronce więcej się zarabia

m......

Dokładnie ten sam problem, usluga zle wykonana a potem nie ma się z kim skontaktować, właściciel nie poczówa się do odpowiedzialności

gutek

Zdecydowanie nie polecam, juz na poziomie wlasciciela sa problemy: z kontaktem, z weryfikacja usług.

Zostaw opinię o Drobny Rafał Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowo-Transportowe - Ligota Tworkowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drobny Rafał Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowo-Transportowe