Globaldex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jadwiga Sikorska

Maszewo Duże

Opinie o Globaldex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jadwiga Sikorska

Metal 1

Ne no ludzie nie dobijajcie mnie)))). Przecież to żenada, ja bym tego firmą nie nazwał. Krzak end przekręt i śmiech na sali:)))) Nie polecam

Obiektywny

Jeśli ktoś chcę dowiedzieć się konkretów na temat tej firmy, to zapraszam. Znam zagadnienie od A do Z :) Ogólnie nie polecam. Sam byłem świadkiem nalotu inspekcji na obiekcie, gdzie firma prowadziła prace. Nikt praktycznie nie był legalnie zatrudniony :). Wiem jak firma powstała, jak działa, znam właścicieli. Trochę temat Tabu :). Zagadnienie należałoby rozpatrzyć w szerszym spektrum :))

Gerda

Szkoda czasu dla tej firmy.(usunięte przez administratora). Zarobki - płaca minimalna (usunięte przez administratora)

Gerda

to chyba jakiś żart

Zostaw opinię o Globaldex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jadwiga Sikorska - Maszewo Duże

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Globaldex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jadwiga Sikorska