Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Mat -Bud Hubert Bielecki w Szczuczyn

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Mat -Bud Hubert Bielecki
0 0 7 5 1
Mateusz Nowy wpis

Hej, czy pracodawca szkoli swoich pracowników?

aggemonka Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

wziął na okna 4000 zł , ani okien ani usługi, ciągłe przkładanie, wygrałam teraz sprawę w Sądzie , przestrzegam (usunięte przez administratora) grasuje we Wrocławiu !!!

Dyzio Nowy wpis

Czy firma normalnie prowadzi swoją działalność? Od dawna nikt nie pisze , w internecie nic nie ma.

Mariusz Nowy wpis

Moim zdaniem wszystko ok Pan robił mi remont mieszkania na ul.słonecznej Dla mnie ok

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Daniel

Pan wykonywał mi remont i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń

lomzyniak480

Witam, celem postu jest przestroga przed Przedsiębiorstwem Handlowo Usługowym w branży budowlanej ze Szczuczyna. Pan (usunięte przez moderatora). zalega mi ze znaczną kwotą za wykonaną usługę od kwietnia 2010 roku. Nakaz zapłaty i komornik też nic nie pomagają a Sz. P. w między czasie zakłada drugą działalność importującą drewno kominkowe.. Ostrzegam przed tym "biznesmanam". pozdrawiam

anonymous
@lomzyniak480

Teraz uwaga nie niego grasuje we Wrocławiu i oszukuje

TakNie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Mat -Bud Hubert Bielecki - Szczuczyn

Chcę opublikować:

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Mat -Bud Hubert Bielecki