P.H.U. Cal Usługi Blacharsko-Dekarskie Cielemęcki Leszek

Tchórzew

P.H.U. Cal Usługi Blacharsko-Dekarskie Cielemęcki Leszek

Opinie o P.H.U. Cal Usługi Blacharsko-Dekarskie Cielemęcki Leszek

Kolunio

Szkoda słów pracowałem parę lat tam i mogę im tylko na płuc w twarz za ich zachowania

Kicio
@Kolunio 03.01.2017 22:16

Szczera prawda

Zostaw opinię o P.H.U. Cal Usługi Blacharsko-Dekarskie Cielemęcki Leszek - Tchórzew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Cal Usługi Blacharsko-Dekarskie Cielemęcki Leszek