Budowniczy Skład Budowlany

Szczecin

Opinie o Budowniczy Skład Budowlany

Marcin

nie wypłacają kasy w terminie, zadłużeni na maksa!!! wielka ściema z tą firmą - szef idiota i pozjadał wszystkie rozumy, brak szacunku do pracownika

przecież to apastrip, mój klient - przed chwila dałem o nich opinie - tylko etykietę zmienili na Budowniczy, mojej żonie zaproponowali 1350zł netto/miesiąc, facet opowiadał takie bzdury na rozmowie rekrutacyjnej - że na pewno nie był trzeźwy. Budynek rewelacja, widać że najtańsi nie są skoro ich na to stać! Pracownicy zastraszeni.

bob

Piękna hala, ładny wystrój, wspaniali ludzie( pracownicy )... tylko atmosfera jakaś taka cmentarna. Totalny chaos A.D . Wjazd na własne ryzyko ;)

Zostaw opinię o Budowniczy Skład Budowlany - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budowniczy Skład Budowlany