Budowniczy Skład Budowlany

Szczecin

Budowniczy Skład Budowlany

Opinie o Budowniczy Skład Budowlany

Marek

@Marcin opinie takie jak Twoja, które zawierają bluźnierstwa, inwektywy i pomówienia są kasowane przez administratora, gdyż łamią regulamin forum. Jeśli nie masz najlepszych wspomnień z tym pracodawcą, użyj treściwej krytyki.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Szczecin.

przecież to apastrip, mój klient - przed chwila dałem o nich opinie - tylko etykietę zmienili na Budowniczy, mojej żonie zaproponowali 1350zł netto/miesiąc, facet opowiadał takie bzdury na rozmowie rekrutacyjnej - że na pewno nie był trzeźwy. Budynek rewelacja, widać że najtańsi nie są skoro ich na to stać! Pracownicy zastraszeni.

bob

Piękna hala, ładny wystrój, wspaniali ludzie( pracownicy )... tylko atmosfera jakaś taka cmentarna. Totalny chaos A.D . Wjazd na własne ryzyko ;)

Zostaw opinię o Budowniczy Skład Budowlany - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budowniczy Skład Budowlany