Budowniczy Skład Budowlany

Opinie o Budowniczy Skład Budowlany

Filtruj opinie po kryteriach:

Marek
 Opinia

@Marcin opinie takie jak Twoja, które zawierają bluźnierstwa, inwektywy i pomówienia są kasowane przez administratora, gdyż łamią regulamin forum. Jeśli nie masz najlepszych wspomnień z tym pracodawcą, użyj treściwej krytyki.

TakNie

Opinia

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Szczecin.

TakNie

Opinia

przecież to apastrip, mój klient - przed chwila dałem o nich opinie - tylko etykietę zmienili na Budowniczy, mojej żonie zaproponowali 1350zł netto/miesiąc, facet opowiadał takie bzdury na rozmowie rekrutacyjnej - że na pewno nie był trzeźwy. Budynek rewelacja, widać że najtańsi nie są skoro ich na to stać! Pracownicy zastraszeni.

Tak2Nie

bob
 Opinia

Piękna hala, ładny wystrój, wspaniali ludzie( pracownicy )... tylko atmosfera jakaś taka cmentarna. Totalny chaos A.D . Wjazd na własne ryzyko ;)

Tak3Nie

Zostaw opinię o Budowniczy Skład Budowlany - Szczecin