Budowniczy Skład Budowlany

Szczecin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Budowniczy Skład Budowlany
0 0 6 1

Opinie o Budowniczy Skład Budowlany

Marek

@Marcin opinie takie jak Twoja, które zawierają bluźnierstwa, inwektywy i pomówienia są kasowane przez administratora, gdyż łamią regulamin forum. Jeśli nie masz najlepszych wspomnień z tym pracodawcą, użyj treściwej krytyki.

Administrator

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Szczecin.

anonim

przecież to apastrip, mój klient - przed chwila dałem o nich opinie - tylko etykietę zmienili na Budowniczy, mojej żonie zaproponowali 1350zł netto/miesiąc, facet opowiadał takie bzdury na rozmowie rekrutacyjnej - że na pewno nie był trzeźwy. Budynek rewelacja, widać że najtańsi nie są skoro ich na to stać! Pracownicy zastraszeni.

bob

Piękna hala, ładny wystrój, wspaniali ludzie( pracownicy )... tylko atmosfera jakaś taka cmentarna. Totalny chaos A.D . Wjazd na własne ryzyko ;)

Zostaw opinię o Budowniczy Skład Budowlany - Szczecin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budowniczy Skład Budowlany