Orange Seven Dystrybucja Materiałów Instalacyjnych Beata Baron

Chorzów

Opinie o Orange Seven Dystrybucja Materiałów Instalacyjnych Beata Baron

argon

NIE KUPUJCIE NIC OD NICH , SZEF TO PIJAK A KAŻDY PIJAK TO ZŁODZIEJ, OKRADA KLIJENTÓW I PRACOWNIKÓW . SAM WSZYSTKO PRZEPIJA DLATEGO TAM WIECZNA PODAKA.

Lovelas

"Firma" to nie firma a [usunięte przez moderatora] w którym co chwile dzwoni człowiek który uważa się za szefa i [usunięte przez moderatora] do wyników do marży na dużym poziomie. Nie interesuje go że czasem się nie da ma być a jak nie to wylot. Atmosfera MASAKRA!!! Moje zdanie jest takie że nie warto w "bagno" wchodzić. A i zycia prv nie ma bo T czasem dzwoni o 20 pogadać o niczym i zryć mózg na noc. Ja nigdy nie odbieram:)

Zostaw opinię o Orange Seven Dystrybucja Materiałów Instalacyjnych Beata Baron - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orange Seven Dystrybucja Materiałów Instalacyjnych Beata Baron