Mikulska Klinkier Józefa Mikulska

Kraków

Opinie o Mikulska Klinkier Józefa Mikulska

Koko

Nie polecam tej firmy. Odradza współpracę. Brak szczegółow bo zostawiam je dla siebie ale jeżeli możesz poszukaj potrzebnego produktu w innej firmę na pewno znajdziesz tak jak to miało miejsce w moim przypadku.

były parcownik

Kiedyś tam pracowałem i nie polecam, firma rodzinna, niejasne układy i zależności. Szefowa wystawia Ci na koniec tj o 16.50 ze 3 WZ- tki i jak sie masz z tym wyrobić???? (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Mikulska Klinkier Józefa Mikulska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikulska Klinkier Józefa Mikulska