Choczewo

Opinie o Lange Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Skład Materiałów Budowlanych Waldemar Lange

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Lange Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Skład Materiałów Budowlanych Waldemar Lange? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Klient

to dla Restauracji pod Kasztanem

Potwierdzam 100% zadowolenia

Klient

Super załoga szefostwo wzorowe jak w rodzinie człowiek pracuje w miłej atmosferze a jedzenie maja przepyszne polecam i pozdrawiam Panią Madzie i Pana Henryka i dziękuję

Zostaw opinię o Lange Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Skład Materiałów Budowlanych Waldemar Lange - Choczewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lange Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Skład Materiałów Budowlanych Waldemar Lange