Radom

Opinie o Kadex Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Skład Wyrobów Hutniczych Zbigniew Winiarski

ktoś

Zastanawia mnie postawa admina....jeśli mamy naprawdę szczerze się wypowiadać na temat firm to czemu usuwacie z postów to co jest prawdą? ?

ona

[usunięte przez moderatora] Dobre warunki 10 godz. dziennie bez nadgodzin + soboty? [usunięte przez moderatora] Jest kilka wartościowych osób w tej firmie - trzymajcie się

Zostaw opinię o Kadex Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Skład Wyrobów Hutniczych Zbigniew Winiarski - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kadex Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Skład Wyrobów Hutniczych Zbigniew Winiarski