Furnitrade Oleksandr Popovych

Opinie o Furnitrade Oleksandr Popovych

Tomek

podzielam opinie Radka i Maćka. Bardzo nie rzetelna firma, podoisuje się umowę na wykonanie mebli, zaliczkę dostaje a później telefonów nie odbiera, bardzo duże opóźnienia, zła jakość i tragiczne podejście do klienta

Radek

podzielam opinię Macka, totalna porażka daje podwykonawcom prace, ogromne opóźnienia, zla jakosc wykonanej pracy

Maciek

Nie polecam firmy pod każdym względem, podpisuje sie umowę na wykonanie prac a potem okazuje sie ze praca nie wykonana, Porazka przestrzegam

Zostaw opinię o Furnitrade Oleksandr Popovych - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Furnitrade Oleksandr Popovych