Oleksandr Popovych Furnitrade

Adres: Madalińskiego 31/33 lok. 305, 02-544 Warszawa

NIP: 5262573320 REGON: 140585874

Oleksandr Popovych Furnitrade

Opinie o Oleksandr Popovych Furnitrade

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Furnitrade Oleksandr Popovych? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tomek

podzielam opinie Radka i Maćka. Bardzo nie rzetelna firma, podoisuje się umowę na wykonanie mebli, zaliczkę dostaje a później telefonów nie odbiera, bardzo duże opóźnienia, zła jakość i tragiczne podejście do klienta

Radek

podzielam opinię Macka, totalna porażka daje podwykonawcom prace, ogromne opóźnienia, zla jakosc wykonanej pracy

Maciek

Nie polecam firmy pod każdym względem, podpisuje sie umowę na wykonanie prac a potem okazuje sie ze praca nie wykonana, Porazka przestrzegam

Zostaw opinię o Oleksandr Popovych Furnitrade - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oleksandr Popovych Furnitrade