Oleksandr Popovych Furnitrade

Oleksandr Popovych Furnitrade

Opinie o Oleksandr Popovych Furnitrade

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Furnitrade Oleksandr Popovych? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tomek

podzielam opinie Radka i Maćka. Bardzo nie rzetelna firma, podoisuje się umowę na wykonanie mebli, zaliczkę dostaje a później telefonów nie odbiera, bardzo duże opóźnienia, zła jakość i tragiczne podejście do klienta

Radek

podzielam opinię Macka, totalna porażka daje podwykonawcom prace, ogromne opóźnienia, zla jakosc wykonanej pracy

Maciek

Nie polecam firmy pod każdym względem, podpisuje sie umowę na wykonanie prac a potem okazuje sie ze praca nie wykonana, Porazka przestrzegam

Zostaw opinię o Oleksandr Popovych Furnitrade - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oleksandr Popovych Furnitrade