Ekobudowa Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe

Lesko

Opinie o Ekobudowa Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe

tomasz

żenada, zwłaszcza bufon Grześ L. tatuś zarobił synek się panoszy. totalna olewka, ignorowanie i okłamywanie klienta. co niektórzy nie zauważyli że PRL się skończył i nadal robią łaskę że coś sprzedzą. zero standardów obsługi klienta, zero badania potrzeb klienta. nie polecam. omijać szerokim łukiem niech to zgniłe jajo samo zgnije i przestanie psuć powietrze

tomasz
@tomasz 16.09.2015, 14:23

Kierownik Grześ. hehehehe, nie zrobił bym go Kierownikiem urządzenia myjącego zwanego potocznie MOP a co dopiero Kierownikiem inwestycji. takie podejście do biznesu rozłoży ten interes

Zostaw opinię o Ekobudowa Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe - Lesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekobudowa Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe