Arpi Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Rafał Piecuch

Gorlice

Opinie o Arpi Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Rafał Piecuch

DER

Kiedyś może i było w miarę ale teraz to wszystko się pozmieniało.

AD

NIE POLECAM TEJ FIRMY

Norris

Byłem ostatnio na rozmowie o pracę w tej firmie i osobiście odniosłem złe wrażenie. Widać że atmosfera pracy jest kiepska stąd pewnie opinia wcześniejsza jest jak najbardziej trafna - osobiście nie polecam tej firmy.

pracujący

Nieludzkie traktowanie pracownika. Cały czas słyszy się na swój temat obelgi.. Przed wypłatą jest pogadanka, jak jest źle, co trzeba odpracować, ile jest strat. Wypłata najniższa, a system pracy po 8,5 godziny dziennie + dodatkowo soboty. Koszmar.

były pracownik

Pracownik traktowany jest przez pracodawcę w przedmiotowy sposób, tzn "wymagam dużo, a daje nie wiele". Wielogodzinny system pracy powoduje zagrożenia wypadkami w pracy, poprzez przemęczenie i dekoncentracje (warunki BHP). Częste zmiany pracownicze powoduje brak współpracy w ekipach, oraz to co najistotniejsze, podkreślam pracodawca nie bierze pod uwagę: - dojazdu na docelowe miejsce pracy z siedziby firmy tj. ul. Dukielska (powyżej 50km od siedziby firmy lub od 1 h - 3 h). - Kolejnym uchybieniem jest brak wynagrodzenia podczas trwania zwolnienia chorobowego(L4) wg. określonej stopy procentowej. - Bardzo istotnym faktem jest również sytuacja, iż będąc na delegacjach służbowych w wymiarze czasu powyżej 12 godzin w ciągu doby przysługuje kwota ustawowa 30 zł, natomiast faktyczna kwota wypłacana przez pracodawcę wynosi 25 zł, z racji stażu pracy pracownik traci w takim wypadku dużą ilość przysługujących pieniędzy! - oficjalny wymiar czasu pracy w ciągu doby to 8 godz.natomiast faktyczna liczba godzin przepracowanych to 10-12h, w takim przypadku powinna zostać uwzględniona stawka za pracę w godzinach nadliczbowych, natomiast pracodawca tego nie uwzględnia a tym samym nie płaci przysługujących kwot.

Zostaw opinię o Arpi Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Rafał Piecuch - Gorlice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arpi Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Rafał Piecuch