Almis Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Zawiercie

Opinie o Almis Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

nic

współczujący - 2011-12-05 01:43:35 Współczuję osobom pracującym w tej firmie,odbębniają po kilkadziesiąt nadgodzin miesięcznie a w zamian przez kilka miesięcy proszą się o zaległe wypłatywciągająca hahahaha, żęnada !!! ODRADZAM!!! Omijać tę firmę szerokim łukiem.

współczujący

Zostaw opinię o Almis Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almis Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe