Adex-Bud Henryk Korczyk Andrzej Korczyk

Bielsko-biała

Opinie o Adex-Bud Henryk Korczyk Andrzej Korczyk

wasyl

Podobno w Oświęcimiu budują nową fabrykę ? Nie wiecie czy i kiedy będą jakieś przyjęcia na produkcję?

ciekawski :-)

Podobno Adexbud szuka handlowców na region dolnośląski i opolski. Ktoś coś ? Podobno nieźle to wygląda.

Obs

Spoko ludzie. Fajne produkty

klient

ADEXBUD RULES !!!! ps. Pozdrowienia dla Działu Sprzedaży ( tej ładniejszej części :-)

nick

Jeśli jakiś producent ma predyspozycje do odniesienia sukcesu na naszym pojebanym rynku budowlanym to jest to ADEXBUD. Polecam. Znam ich od wielu lat i to co osiągnęli w ciągu ostatniego okresu powinno dać do myślenia korporacyjnym lemingom ... jak sie robi biznes w oparciu o szacunek dla pracownika. Pozdrowienia dla przegranych :-) Głowa do góry zawsze możenie aplikować do ADEXBUDU.

Zostaw opinię o Adex-Bud Henryk Korczyk Andrzej Korczyk - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adex-Bud Henryk Korczyk Andrzej Korczyk