Adex-Bud Henryk Korczyk Andrzej Korczyk

Bielsko-biała

Adex-Bud Henryk Korczyk Andrzej Korczyk

Opinie o Adex-Bud Henryk Korczyk Andrzej Korczyk

Jarosław

@Krzysztof Naprawdę przykro mi, że zostałeś oszukany przez firmę Adex-Bud. Postanowiłeś to komuś zgłosić? Wyżej wymieniona firma zdaje się działać normalnie. Dlaczego zatem nikt nie chce wypowiedzieć się o niej jako o pracodawcy? Jeśli posiadacie jakieś aktualne wiadomości na jego temat to śmiało piszcie.

Krzysztof

Jeśli ktoś chce zostać oszukany proponuję interesy z Adexbudem. Po dwóch miesiącach zwlekania za zapłatę faktury dalej nie mam pieniędzy. To zwykli (usunięte przez administratora)

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi informacjami o Adex-Bud Henryk Korczyk Andrzej Korczyk? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

wasyl

Podobno w Oświęcimiu budują nową fabrykę ? Nie wiecie czy i kiedy będą jakieś przyjęcia na produkcję?

ciekawski :-)

Podobno Adexbud szuka handlowców na region dolnośląski i opolski. Ktoś coś ? Podobno nieźle to wygląda.

Obs

Spoko ludzie. Fajne produkty

klient

ADEXBUD RULES !!!! ps. Pozdrowienia dla Działu Sprzedaży ( tej ładniejszej części :-)

nick

Jeśli jakiś producent ma predyspozycje do odniesienia sukcesu na naszym pojebanym rynku budowlanym to jest to ADEXBUD. Polecam. Znam ich od wielu lat i to co osiągnęli w ciągu ostatniego okresu powinno dać do myślenia korporacyjnym lemingom ... jak sie robi biznes w oparciu o szacunek dla pracownika. Pozdrowienia dla przegranych :-) Głowa do góry zawsze możenie aplikować do ADEXBUDU.

Zostaw opinię o Adex-Bud Henryk Korczyk Andrzej Korczyk - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adex-Bud Henryk Korczyk Andrzej Korczyk