ABH Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bogusław Hryńciów

Walcz

Opinie o ABH Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bogusław Hryńciów

KASIA P.

Klientka po dłuższej przerwie- KUPIŁAM CAŁE WYPOSAŻENIE DO ŁAZIENKI,DOBRE CENY, A CO DLA MNIE RÓWNIEŻ BARDZO WAŻNE MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA,PROJEKT WYKONANO MI SUPER,PRZYMIERZAM SIĘ DO KUCHNI ,DUŻY WYBÓR .POLECAM.

zadowolona klientka

Duży wybór, byłam kilka razy bo nie mogłam się zdecydować, mam już projekt łazienki, zamówiłam płytki i wyposażenie. Czekałam 4 dni. Obsługa super. POLECAM!

była klientka

nawiązując do ostatniego postu \"uprzejmy\"-może pracownicy ABH zaczną pracować a nie zajmować się głupotami w internecie??? bo obsługa tam jest nie miła to raz, a dwa klient jest dla nich niewidzialna szybą!!!, a poza tym słyszałam, że zatrudniają tam na czarno. I proszę nie straszyć ludzi paragrafami, forum jest ogólnodostępne i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.

xxx

kolejny wałecki moloch, rodzinna klika. ta firma upada, nikomu nie radzę żeby się znalazł w szponach ludzi którzy tam pracują. a juz na pewno nie radzę nikomu współpracy z \"kierownikiem kiosku\" - D.K.

Zostaw opinię o ABH Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bogusław Hryńciów - Walcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABH Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bogusław Hryńciów