WiR Engineering Ltd. Biura Projektowe Inżynierskie

Gliwice

Opinie o WiR Engineering Ltd. Biura Projektowe Inżynierskie

agenttomek

I tak najlepszy w tym calym cyrku jest pewien serviceman "naprawiajacy" komputery :D

kolo bolo

Typowy prywaciarz - jak grabie które grabia do siebie i pod siebie. Szkoda czasu, zycia i nerwow na ta firemke

Jaco

Mijać niczym mina przeciwpiechotna Riepa. Tylo

magnus

Zgadzam sie z opinia powyzej. Szkoda zycia na takie firmy typu kogucik jak Wir Engineering.

lola

WiR Engineering Ltd to oboz pracy dla niewolnikow harujacych na niejakiego Pana [usunięte przez moderatora] Wziecie urlopu graniczy z cudem a placa smieszna. Projekty sa wypychane w duzych ilosciach jako buble co wynika z krotkich terminów jekie narzuca powyzszy pan swoim pracownikom ustalajac je przewaznie za ich plecami. Osobiscie nie polecam. Praca dobra dla mlodziakow i studentow ktorzy chca sie czegos nauczyc, ktorzy beda siedziec i robic nadgodziny w zmian za obietnice bez pokrycia.

jest tam jeden kapuś wchodzący szefowi w [usunięte przez moderatora] bez wazeliny uprzejmie donoszacy na wszystkich, wspaniale symulujacy wykonywana prace i uważany za \"niezastapionego\" \"projektanta\". Wszystko było OK dopóki sie nie pojawil i nie zaczal \"ryc\" pod innymi.

Zib

Witam. Byłem zobaczyłem nigdy więcej chyba że .... zmieni się ....

rozbawiony

http://www.gowork.pl/opinie_firma,791207,0 zdecyduj się ?arturze? jaką płeć reprezentujesz ;-))) Ten sam pean pochwalny napisała "ania88"... trochę "dziwne" ;-)

Zostaw opinię o WiR Engineering Ltd. Biura Projektowe Inżynierskie - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WiR Engineering Ltd. Biura Projektowe Inżynierskie