Firma Remontowo-Budowlana Inter Bud inż. Stanisław Łukasik

Kraków

Opinie o Firma Remontowo-Budowlana Inter Bud inż. Stanisław Łukasik

robot

Firma inter bud to porażka nie polecam tam pracy jedna wielka klika .Pracownika traktuja jak śmiecia

Rzecznik prasowy

Istotnie, praca po 11, 12 i więcej godzin! Najniższa krajowa. Pracownicy ślusarni (istnieje!) przebywają w ... piwnicy. Bez okien, bez światła dziennego, bez prawidłowo działającej wentylacji. W razie kontroli hale te służą jako ...magazyny! W razie wypadku, nie dzwonić od razu na pogotowie! Po godz.15.00 wypadek wszędzie tylko NIE na terenie firmy! Dalej? Szkoda słów!!!

Gal Anonim

Hala produkcyjna ,,Inter Bud Systemy Elewacyjne". Praca po 12 h dziennie. Stała stawka godzinowa, Czy to są normalne godziny czy nadgodziny płacone po jednolitej stawce. Także słowo nadgodzina nie istniej w tej firmie. 12 h dziennie to jest norma. Nic tylko nasłać na tą firmę Inspektorat Pracy, ale co z tego jak to kolega wyżej Radek napisał ,,tak ręka rękę myje od lat Pracownicy na umowie najniższej krajowej, teoretycznie na papierze pracujący po 8 h (ubezpieczeni tylko do 8 godz pracy) co nie którzy na umowa zlecenie pracujący prawie 2 lata. Gość który pracuje na produkcji PCV 13 lat temu miał stawkę 13 zł i nadal ma do tej pory, jak dla mnie chore, żałosne,żenada jak na taką firmę która się ponoć dobrze prezentuje w Krakowie. Stanisław Łukasik - właściciel ,,Grupa Inter-Bud" wstydź się !!!!

Radek

Masz rację kolego logiczny to jest powiązanie zwrotne i nawet więcej wiem o kim mowa jest faktycznie łysy spocony i gruby ale się zadomowił i czaruje ich bo ceny i zobowiązania to jedno a komu wchodzi w stolec to drugie, a stary jest porostu ślepy i głupi żeby to ogarnąć i tak ręka rękę myje od lat

logiczny

Dalej współpraca z firmami elektrycznymi z poza terenu i angażuje łysych spoconych grubasów skończy się jak ktoś wreszcie sprawdzi rzetelnie te ceny

?
@logiczny 26.02.2015 21:05

..no i nie kupujcie mieszkań. ... Zwłaszcza na Płk Nullo. . ...jadą na wyrobione opinii .., niestety ...wykonanie poniżej standardów

Wladyslawa

Obserwuje to duże przedsiębiorstwo i dobrze się ma , mieszkania w największym standardzie nie ma oszustwa ze strony dewelopera mieszkania pierwszej jakości materiał na budowę tez najlepszej jakości po,prostu jest najlepszym deweloperem n cale woj Małopolskie Łukasik potrafi śmiało kupuj dom dla siebie bo masz pewny a dom kupuje sie jeden raz w życiu. fachowcy do wykonywania prac

KAZEK

FIRMA O AMBICJACH KORPORACJI, ZARZĄDZANA PRZEZ DWA MÓZGI PANA S I PANA T, RESZTA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ WŁĄCZNIE Z DZIEDZICAMI POWINNA PRZEJŚĆ KOMPLEKSOWE PRZESZKOLENIE TAM GDZIE KTOŚ OBIEKTYWNY DOSTRZEŻE ICH BŁĘDY, A NIE BĘDĄ POSTRZEGANI JAKO SYN TATY LUB POCIOTEK, A WTEDY BĘDĄ MOGLI SPROSTAĆ AMBICJOM ZARZĄDCÓW S I T, A MOŻE TYLKO S, BO T PAMIĘTA JAK CIELĘCIEM BYŁ.

gogus

no to jestem wielce zdziwiony. pracowałem tam dłuższy czas i jeżeli ktoś się szanuje to lepiej nie wiązać się z nimi. Człowieka kompletnie nie szanują. i żegnają się od ręki najlepiej przez telefon.

Zostaw opinię o Firma Remontowo-Budowlana Inter Bud inż. Stanisław Łukasik - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Remontowo-Budowlana Inter Bud inż. Stanisław Łukasik