Mega Majster Elektronarzędzia

Świdnica

Mega Majster Elektronarzędzia

Opinie o Mega Majster Elektronarzędzia

budyn

firma jest niesolidna fair play i firma solidna to tylko plakietki na które może sobie wypisać przykleic byle oszust kupiłem w promocji skrzynkę cena dobra to kupiłem zapłaciłemotzrymałem fakturę i potwierdzenie dostawy towaru tylko nie kupł ten co miał ją kupić tylko ja anulowano zamówienie tłumacząc się awarią komputera i tyle nikt się nie raczył ze mną skontaktować zadzwonić bo po co ja oprucz złotówki którą kosztował nie przelew straciłem też zaufanie do tak oszukańczej firmy.A nr 1 w rankingu to chyma przodują w tak fatalnej obsłudze klienta

Zostaw opinię o Mega Majster Elektronarzędzia - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega Majster Elektronarzędzia