Mawitt Marzena Witek

Dąbrówka Ludomska

Opinie o Mawitt Marzena Witek

oszulany 2

Na poczatku wszystko pieknie ladnie,ale im blizej wyplaty tym gorzej,na koniec ciecie kosztow na wszystkim.Zwykla oszustka,nie slowna I dwu ulicowa.Nie polecam.Najlepiej omijac ja szerokim lukiem.

przemol04

Witam. Jakiś czas temu byłem podwykonawcą tej dwulicowej baby. Wykonaliśmy 1000 m docieplenia i otrzymaliśmy 1 z 3 transz wypłaty. Nie było w ogóle rozmowy. Ona nie zapłaci i koniec. A że ładnie pierdziała od początku i nie miałem odbiorów poszczególnych etapów to bez papierka mogłem zapomnieć. Puknąć ją można ale do współpracy się nie nadaje.

Oszukany

Witam, nie polecam zatrudniać się u Pani [usunięte przez moderatora]. Jest ona osobą wyzyskującą swoich pracowników i nie wywiązującą się z warunków umowy. Nie płaci tyle ile powinna. Potrafi bez powodu obciąć parę stówek z wypłaty, mając gdzieś swoich pracowników. Jednym słowem oszustka. Nie liczy się z niczyim zdaniem i jest mściwa i arogancka. Nie docenia swoich ludzi i ciągle jej coś nie pasuje. Szczerze nie polecam tego pracodawcy, bo to tylko kłopoty i nerwy.

Zostaw opinię o Mawitt Marzena Witek - Dąbrówka Ludomska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mawitt Marzena Witek