Elkoptrans Roboty Ziemne i Drogowe Wiesław Sowa

Stare Kobiałki

Opinie o Elkoptrans Roboty Ziemne i Drogowe Wiesław Sowa

nowy

[usunięte przez moderatora] nie płaci, maszyny w opłakanym stanie, nie polecam .....

kiki

OMIJAĆ TEGO PRACODAWCĘ SZEROKIM ŁUKIEM OBIECUJE DUŻO ALE REALIA SĄ INNE PROBLEM Z WYRWANIEM PIENIĘDZY JAKIŚ DZIWNY SYSTEM ROZLICZEŃ GODZIN PRACY PRACODAWCA WYKORZYSTUJE FAKT ŻE JEST BEZROBOCIE I ŁOWI LUDZI PRZEZ URZĄD PRACY ( JAK BYŁO W MOIM PRZYPADKU ) A POTEM IM NIE PŁACI ŻE W POLSCE NIEMA BATA NA TAKICH [usunięte przez moderatora] ..

Zostaw opinię o Elkoptrans Roboty Ziemne i Drogowe Wiesław Sowa - Stare Kobiałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elkoptrans Roboty Ziemne i Drogowe Wiesław Sowa