Xcmg Europa

Kompina

Xcmg Europa

Opinie o Xcmg Europa

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 6 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat najświeższej atmosfery w firmie Xcmg Europa?

świeżak

XCMG oferuje bardzo dobre warunki dla wszystkich pracowników. Z tego co wiem prezes bardzo szanuje ludzi

Olek
@świeżak 25.08.2015 13:37

Tzn? Jaka podstawa na umowie? Premie itd?

JOLA

CZEMU JUZ TAM NIE PRACUJESZ?? PS JAKIE ZAROBKI OFERUJA HANDLOWCA??

m

fajna firma , minimum stresu, kasa na czas,maszyny prawie wszystkie od ręki. Miło wspominam.

Zostaw opinię o Xcmg Europa - Kompina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xcmg Europa