Intertrade Van Rossum Sp. z o.o. Serwis

Poznań

Opinie o Intertrade Van Rossum Sp. z o.o. Serwis

Adi

Uwaga oszust!!! W odpowiedzi na ogłoszenie pod tytułem mechanik kierowca c+e podjąłem pracę w firmie Intertrade van Rossum. Żeby nie wpaść w kupę wziąłem tydzień urlopu w firmie w której dotychczas pracowałem (jako że jestem na swojej działalności jak nie pracuje to nie zarabiam). w Intertrade van Rossum pracowałem 4 dni. szefa widziałem tylko w poniedzialek, zapewnial mnie że skoro jestem kierowcą z wykształceniem technicznym potrzeba mi dwóch prawych rąk i chęci. Tak więc jebałem jak murzyn, starzy pracownicy walili co chwile jakieś dziwne komentarze i wtykali szpile, kiedy pytałem o szefa i system pracy zaczynali szeptać jak gdyby obawiali się podsluchu. wgl szeptali na okrągło między sobą, paskudna atmosfera. w 4 dzień księgowa przyszła że w piątek mam sobie dać luz bo remont przyczepy zakończony i w sumie nie ma pracy na piątek a szef zadzwoni. Nie zadzwonił, wykorzystal oszukał. Paradoksalnie kiedy wspominałem że uczciwość jest najważniejsza przyznawał racje że bez tego ani rusz..

ivr
@Adi 24.06.2015, 17:05

Szanowny Panie Po okresie próby przekazano Panu informację, by skontaktować się i umówić na spotkanie z szefem. Wystarczyło przedzwonić, czego niestety Pan nie zrobił, tylko zamieścił niepochlebną opinię. Przykro nam z tego powodu

Zostaw opinię o Intertrade Van Rossum Sp. z o.o. Serwis - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intertrade Van Rossum Sp. z o.o. Serwis