Mido Jacek Brylowski

Miszewo

Opinie o Mido Jacek Brylowski

robol

Zgadzam sie 100% , jest ciezko a ryzyko utraty zdrowia zawsze na włosku. Jeśli ktoś nie ma rodziny obowiązków życia prywatnego to może spróbować sił. Praca dla odważnych odpornych na mega stres i mase telefonow.(usunięte przez administratora)

xxxxxx

pracowałem u pana (usunięte przez administratora)i jest naprawdę ciężko. Nigdy niema cie w domu po południu wyjezdza się na budowe i pracuje się po bóg wie ile godzin. Praca przy kanalizacji , w ciasnych studniach , koszmarnie ciężkim sprzętem. Pieniądze na czas ale na warunki wykonywanej pracy kokosów niema. Poza tym mokro ,brudno , nie przyjemnie i sprzęt którym się pracuje to muzeum , szkoda zdrowia.

Zostaw opinię o Mido Jacek Brylowski - Miszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mido Jacek Brylowski