Tbb Sp. z o.o.

Opinie o Tbb Sp. z o.o.

izka9

Firma nastawiona na szybką, łatwą kasę. Zostawiła mnie w połowie zalewania fundamentów, bo trafił się większy Klient. Jeśli nie zamawiasz 10.000 m3 nie jesteś dla nich żadnym Klientem i zleją Cię w połowie roboty, gdy trafi się ktoś większy.

Nasze forum to prawda o rynku pracy. Dołącz do nas, opowiedz o firmie Tbb Sp. z o.o..

Zostaw opinię o Tbb Sp. z o.o. - Huta Szklana

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tbb Sp. z o.o.