Opinie o Jarbet Jarosław Krawczyk w Brzustów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jarbet Jarosław Krawczyk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jarbet Jarosław Krawczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarbet Jarosław Krawczyk w Brzustów

Aneta Nowy wpis

Faktycznie z firma nie ma kontaktu?

Jaro Nowy wpis
@Aneta

Właściciel zmarł w 2020 roku. Chyba covid go udusił. Czy ktoś dalej to ciągnie nie mam informacji.

Jaro Nowy wpis

Jarek Krawczyk nie żyje od 3 lat.

M Nowy wpis

FIRMA NIERZETELNA! Po ustaleniach terminu przez 2 tygodnie brak kontaktu, a później kolejne przekładanie terminu i szukanie wymówek! NIE POLECAM!

Papas1234

Firma strasznie olewająca jednostkowego klienta a ta kobieta która przyjmuje zamówienia ma wielkie pretensje jak się kilka razy dzwoni twierdząc że nie leży tylko pracuje a co z klientem który dzwoni od 2 miesięcy i nie może uzyskać odpowiedzi kiedy jego towar będzie?(usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Jarbet Jarosław Krawczyk? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Gutek

Normalna firma, normalna praca. Pisanie bzdur to domena osób, które nie podołały pracy w firmie.

Aguś26 aa

Jestem bylym montażysta tej firmy i jedyne co mogę powiedzieć szczerze to klamcy zbrojenie jest z drutu3 a sprzedają jako z 6 w tym oszukując nie świadomych tego klientów.... Oszukuja klientów na czas robienia plyt...mowiac ze wszystko jest juz zrobione ale nie maja w ten czas montażystów gdy my jestesmy czasowi i czekamy na zlecenie.(usunięte przez administratora) nie polecam!!!!!!

Jacek
@Aguś26 aa

Z tego co wiem firma nie zatrudnia montazystow tylko robią to firmy zewnętrzne które uzgadniaja z klientem montaż. W ogłoszeniach jest drut 6 a nie 3.. Chyba że ktoś ma problem z rozpoznaniem grubości! montazysci biorący zlecenia naduzywali alkoholu, nie pracowali,ludzie się skarżyli dlatego zrezygnowano z montazy gdyż firma dba o swój wizerunek. Bezpodstawne oszczerstwa od sfrustrowanego "montazysty". Współpracuje z firmą od lat biorąc towar na eksport i nie mam żadnych uwag co do jakości towaru jak i współpracy.

Witerb
@Jacek

Nie kłam Pan w żywe oczy, bo jako klient mam identyczne zdanie, co poprzedniczka.(usunięte przez administratora) Umawiają się z klientem i nie dostarczają towaru, bo albo go nie mają na stanie, albo kierowcy są w terenie. Jak się upominałem, to nie odbierali telefonu. Zresztą w okolicy od dawna mają opinię ćwoków (wystarczy porozmawiać z "kobietą", która przyjmuje zamówienia i drze się na klienta) (usunięte przez administratora). Nie mówiąc już o tym, że pracownicy też psioczą na nich,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Jarbet Jarosław Krawczyk - Brzustów

Jarbet Jarosław Krawczyk