And-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Andrzej Zięba

Ułanowice

Opinie o And-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Andrzej Zięba

Gość

Zamawia maszyny za pobraniem i nie odbiera przesyłek. Koszty wysyłki i powrotu palety spadają na nadawce. Kłamie ,że kurier do niego nie dojechał chociaż było inaczej. Nie słowny, wulgarny. Nie polecam.

Gość

Firma wyprodukowała mi granulator do granulacji wapna jestem zadowolony wszystko przebiegło sprawnie, szybko bez żadnych komplikacji polecam tego kontrahenta.....

T....

Ja kupiłem suszarnię od pana Zięby wszystko przebiegło OK gość konkretny zna się na rzeczy polecił bym każdemu.

GOŚĆ

Co wy piszecie ja kupiłem od Pana Andrzeja Zięby linię do granulacji wapna jestem bardzo zadowolony miałem wszystko zrobione na czas,fachowe wykonanie pomudł w załatwieniu transportu i wszystko przebiegło OK!

gregor

Oszukaniec.Sprzedaje nie sprawne maszyny zapewniając że sprawdzał kilka krotnie sprzęt.Brak czasu oraz późna pora zdecydowała że mu zaufałem.Próby dogadania się nie odniosły skutku.Olał mnie obrażając i strasząc.Nie polecam!!!!

Tomson

A ja wręcz przeciwnie. jestem bardzo zadowolony z suszarni od Pana Andrzeja. Działa jak należy. Służy mi juz bardzo długo i zapowiada sie że będzie służyła jeszcze dłużej. Jest bardzo solidnie wykonana. POLECAM !!!!!

wrrrr
@Tomson 09.09.2013, 18:38

HEHEHE dobre:D:D Nie konkretny, nie fachowy, ściemniacz zawala wszystkie terminy, do tego nie wypłaca należnych pieniędzy!!!

Zostaw opinię o And-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Andrzej Zięba - Ułanowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie And-Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Andrzej Zięba