RENEVIS Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Częstochowie

Częstochowa

Opinie o RENEVIS Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Częstochowie

paweł

WITAM.POWAŻNIE AŻ TAK ŻLE SIĘ PRACUJE.ZASTANAWIAM SIĘ NA PRACĄ TAM.CZEGO SIĘ MOŻNA SPODZIEWAĆ????BARDZO PROSZĘ O SZCZERĄ ODPOWIEDŻ!!!ROZUMIEM ŻE NIE OD ROMKA

Romku, to tez pracujesz w Czestochowie? To ciekawe. Juz nie wiecie, w jaki sposób robic sobie reklame i by ktokolwiek chciał pracowac dla was nierobów, klamiac na portalu, ze cudownie sie sie pracuje? Co za zenada i obłuda.Wstyd! Do roboty byscie sie wzieli, a pisali takie głupoty. Nikt normalny nie bedzie tam pracował.

Zostaw opinię o RENEVIS Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Częstochowie - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RENEVIS Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Częstochowie