Schweiker Sp. z o.o.

Długołęka

Opinie o Schweiker Sp. z o.o.

Mlody

Pracuje w firmie miła atmosfera zarobki nie najgorsze no i dwie zmiany. Kierownik produkcji wpozadku. Polecam.

krzysiek

sa jakies przyjecia?

kiuik

ja miałem rozmowę i proponowali tylko 2500 brutto co do premii to jest nieokreśloną i będzie wiadomo dopiero w momencie kiedy firma zacznie jakos przynosic zyski i ruszy produkcja. Na chwile obecną jest tylko goła pensja ;/ niestety nie dostałem sie , ale jestem dobrej mysli ze może w 2 turze sie uda :)

szyba

Czy ktos byl na rozmowie albo ma angaz do pracy? Na UP byla oferta do nich na produkcje 2200-2500 brutto + premia nieokreslona, czy to prawda? i mam nadzieje ze to na poczatek. A moze sa inne warunki?

Zostaw opinię o Schweiker Sp. z o.o. - Długołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schweiker Sp. z o.o.