Pat-Dam Józefa Szymiec

Jaworzno

Opinie o Pat-Dam Józefa Szymiec

Oszukany klient

Nie polecam! Trzymajcie sie z daleka od tej firmy I jej pseudo-wlaciciela Damiana Szymiec-czlowiek nieuczciwy,chamski.Rolety zle zamontowane,na własciwy montaz I wymiane uszkodzonej rolety czekamy juz kilka miesięcy,a sklep sie w ogole nie poczuwa do odpowiedzialnosci.Umawiaja się,ze przyjada po czym sie kilkanascie razy nie zjawiaja bez jakiejkolwiek informacji czy chociaz odebrania telefonu. Z daleka od tych oszustów z Roltexu!

Marek

Witam wszystkich firma Pat-Dam ,Roltex,Damex jeden właściciel tak naprawdę ,miałem do trzynienia z Seniorem jak i ubiegłym czasie juniorem oby dwoje bardzo konkretni w swej usłudze a najważniejsze wiedza co sprzedają POLECAM

Dawid

Polecam Pat-Dam ,Damex,Roltex i najbardziej pana Damiana

ANNA

WITAM Pracowalam w firmie ROLTEX -(usunięte przez administratora) i nie rozumiem opinii pisanych powyżej iż nigdy nie narzekałam na brak wyplaty jak i wynagrodzenie jakie dostawałam NIE POWIEM - WLASCICIEL JEST BARDZO WYMAGAJACY ALE ZA PRACE KONTRETNIE PLACI I RACZEJ NIE JEST SKAPCEM PATRZAC NA JEGO STYL ZYCIA

Paweł

Firmy Pat-Dam, Roltex oraz Damex (jeden właściciel) polecam omijać bardzo szerokim łukiem. Jeżeli chcesz zmarnować swój czas na niepotrzebne nerwy i problemy oraz chcesz mało zarabiać........ to składaj CV do tych firm.

Zostaw opinię o Pat-Dam Józefa Szymiec - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pat-Dam Józefa Szymiec