Opinie o Szymiec Józefa P.P.H.U. Pat-Dam w Jaworzno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Szymiec Józefa P.P.H.U. Pat-Dam. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Szymiec Józefa P.P.H.U. Pat-Dam o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szymiec Józefa P.P.H.U. Pat-Dam w Jaworzno

Adam Nowy wpis

Wykonywał mi kiedyś Damian realizacje ale poszliśmy do siostry Damiana do drugiego domu zamówic i zalujemyyyy????????????

D.Dudek Nowy wpis

Damian montował nam rolety w całym domu , facet kontretny bardzo ale trzeba u niego troszkę poczekać na realizacje . Było u nas pare firm ale tylko kontretny on się okazał , polecamy

KLIENT Nowy wpis

NIE POLECAM (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) PISZA ZE SA PRODUCENTAMI NIEPRAWDA KUPUJA W ROZNYCH FIRMACH I DODAJA KONKRET MARZE CO CIEKAWSZE Z NIEWSZYSTKIMI SIE ROZLICZAJA(usunięte przez administratora)

BASKA

POLECAM USLUGI DAMIANA : KONTRETNIE

Paweł Nowy wpis
@BASKA

Widzę, że polecasz usługi tej firmy, więc skoro miałaś z nimi bezpośredni kontakt to napiszesz może, jak to się w ogóle stało, że skorzystałaś akurat z ich usług? Ciekawi mnie, czy polecił Ci ktoś tę firmę, czy był to Twój samoistny wybór? Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Szymiec Józefa P.P.H.U. Pat-Dam? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Czym dokładnie zajmujesz się w tej firmie? Chciałbym poznać zakres obowiązków, który mają pracownicy tam zatrudnieni, więc będę wdzięczny, jeżeli podzielisz się tą informacją.

OKROPNA

NIE POLECAM, TRAGICZNA OBSŁUGA KLIENTA. CHAMSKIE PODEJŚCIE.

Jacek

Czy to dobra praca jest głównym powodem tej ciszy? Firma potrzebuje ludzi do pracy, wiecie coś?

Dominika
@Jacek

Powody ciszy na tym wątku mogą być naprawdę rozmaite i nie trzeba doszukiwać się w tym czegoś podejrzanego. Cieszy fakt, że chciałbyś aplikować do Szymiec Józefa P.P.H.U. Pat-Dam, jednak nigdzie nie natknęłam się na informacje, jakoby potrzebowali w tym momencie nowych pracowników. Możesz jednak skontaktować się z nimi bezpośrednio i dopytać o ewentualny wakat. Podaję Ci kontakt: jozefina31077@gmail.com Zdecydujesz się na taki właśnie krok?

P.P.H.U. PAT-DAM

Uprzejmie informuję, że firma P.P.H.U. PAT-DAM NIE MA ŻADNEGO POWIĄZANIA Z FIRMĄ ROLTEX. W przypadku dalszych niestosowanych komentarzy skierujemy sprawę do Sądu. Prosimy o przemyślane wpisy po wcześniejszym sprawdzeniu na temat firmy.

Klijent Jaworzno

Polecam te firmy ,bardzo profesjonalne podejście do klijenta a szczególności Pana D . Bardzo wymagający

Foto

Zamówił usługę dla swojej firmy i(usunięte przez administratora) Nie odbiera telefonów.

Oszukany klient

Nie polecam! Trzymajcie sie z daleka od tej firmy I jej (usunięte przez administratora) nieuczciwy,chamski.Rolety zle zamontowane,na własciwy montaz I wymiane uszkodzonej rolety czekamy juz kilka miesięcy,a sklep sie w ogole nie poczuwa do odpowiedzialnosci.Umawiaja się,ze przyjada po czym sie kilkanascie razy nie zjawiaja bez jakiejkolwiek informacji czy chociaz odebrania telefonu. Z daleka od tych (usunięte przez administratora) z Roltexu!

Witam wszystkich firma Pat-Dam ,Roltex,Damex jeden właściciel tak naprawdę ,miałem do trzynienia z Seniorem jak i ubiegłym czasie juniorem oby dwoje bardzo konkretni w swej usłudze a najważniejsze wiedza co sprzedają POLECAM

Dawid

Polecam Pat-Dam ,Damex,Roltex i najbardziej pana Damiana

ANNA

WITAM Pracowalam w firmie ROLTEX -(usunięte przez administratora) i nie rozumiem opinii pisanych powyżej iż nigdy nie narzekałam na brak wyplaty jak i wynagrodzenie jakie dostawałam NIE POWIEM - WLASCICIEL JEST BARDZO WYMAGAJACY ALE ZA PRACE KONTRETNIE PLACI I RACZEJ NIE JEST SKAPCEM PATRZAC NA JEGO STYL ZYCIA

Firmy Pat-Dam, Roltex oraz Damex (jeden właściciel) polecam omijać bardzo szerokim łukiem. Jeżeli chcesz zmarnować swój czas na niepotrzebne nerwy i problemy oraz chcesz mało zarabiać........ to składaj CV do tych firm.

Zostaw merytoryczną opinię o Szymiec Józefa P.P.H.U. Pat-Dam - Jaworzno

Szymiec Józefa P.P.H.U. Pat-Dam