Dawart Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Syców

Opinie o Dawart Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Wojciech

Serdecznie polecam Panów z Sycowa! Sprawnie, rzetelnie i tanio! Używam ich produkty już od roku i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam ich swoim znajomym, którzy też są bardzo zadowoleni. Wojciech

Joanna

Zostałam obsłużona szybko, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Okna i rolety, które produkują są wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie. Porównywałam z Wrocławiem - panowie z malutkiego Sycowa są bezkonkurencyjni. Polecam!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Dawart Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Syców

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dawart Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe