Alto S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy Alicja Wieczorek, Tomasz Witczak

Chodzież

Opinie o Alto S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy Alicja Wieczorek, Tomasz Witczak

krowodrza

Nie polecam pracy w tej firmie. Jeden z właścicieli to pijak, alkoholik, awanturnik, który zakłóca ciszę nocną. Mam nadzieje, że od wódki skończy się jego czas.

Masz doświadczenie w pracy w firmie Alto S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy Alicja Wieczorek, Tomasz Witczak i wiesz jakie wymagania ma szef? Czekamy na Twoją opinię!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Alto S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy Alicja Wieczorek, Tomasz Witczak - Chodzież

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alto S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy Alicja Wieczorek, Tomasz Witczak