Słoneczne Markizy S.C. Krzysztof Schmidt Lidia Bukowska-Matyka

Adres: ul. Mickiewicza 24, Poznań

Słoneczne Markizy S.C. Krzysztof Schmidt Lidia Bukowska-Matyka

Opinie o Słoneczne Markizy S.C. Krzysztof Schmidt Lidia Bukowska-Matyka

Anonim

Czytając opinie marzanny0863 zastanawiam się czy nie jest ona jakoś szczególnie związana z tą firmą. Nie polecam tego pracodawcy. Praca po godzinach jest tam normą, a nawet jest wymagana- oczywiście bezpłatnie. Kierownictwo wymaga roznoszenia ulotek po godzinach pracy oczywiście za darmo, najlepiej na nowo budowanych osiedlach które często znajdują się po za miastem... Zarobki bardzo marne!! Jeśli premie już się wyrobi to trzeba się o nią sporo upominać. Motywacją do pracy mają być krzyki i groźby.

\"swoje wymagają\" ktoś zapomniał dodać, że wymagana jest pracy po godzinach pracy. Ulotki pod pachę i za darmo na drugi kkoniec miasta a najlepiej poza miasto bo tam budują się nowe osiedla..... Już nie wspomnę o niezrównoważonym kierownictwie, które zarządzanie firmą opiera na zastraszaniu i groźbach....

Zostaw opinię o Słoneczne Markizy S.C. Krzysztof Schmidt Lidia Bukowska-Matyka - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Słoneczne Markizy S.C. Krzysztof Schmidt Lidia Bukowska-Matyka