Idee Stanisław Zapart

Poznań

Opinie o Idee Stanisław Zapart

waldek

ja napierw kupowalam w sklepie idee a pozniej los chcial ze zaczolem pracowac w sklepie w poznaniu i zupelnie nie rozumiem waszych opinii.Nie dosc, ze zarobki super to jeszcze atmosfera jakiej zyczylbym sobie w innych firmach.Szkoda, ze sprawy osobiste zmusily mnie do przeprowadzki

Walus

Idee Stanislaw Zapart to firma srednia i bardzo droga ( marze maja po 70%) Na terenie polski jest kilka sklepow z tym samym asortymentem za duzo mniejsze pieniadze wystarczy poszukac po necie ( a co do zarobkow to w markecie sie wiecej zarabia niz w Idee)

Nikita

Witam Moze w Poznaniu firma godna polecenia ale w warszawie nikt tu nie chciał robic za darmo Warszawski salon sprzedazy padl

Zostaw opinię o Idee Stanisław Zapart - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Idee Stanisław Zapart