Wega Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sławomir Kuchta

Turznice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Wega Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sławomir Kuchta

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wega Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sławomir Kuchta

gregor

dlaczego prawdziwe komentarze o fatalnych warunkach pracy, oraz smierci pracownika poprzez nieodpowiednie zastosowanie sie do przepisow BHP przez wlasciciela alkoholika Sławomira Kuchty zostaja usuwane? myszy, szczury, pajaki grzyb na scianach w pomieszczeniu socjalnym to dopiero atrakcja :) nie nasmialem sie tak nigdzie a zarcie najlepiej trzymac w metalowych skrzynkach aby nie dokarmiac zwierzatek :)

byłapracownicaz2012

też miałam okazję tam pracować i to dwukrotnie. w roku 2006 i 2012. jeśli chodzi o 2006 rok to rzeczywiście sporo było do poprawienia. po sześciu latach kiedy tam trafiłam nie poznałam firmy. unowocześniona linia produkcyjna, polepszone zaplecze socjalne. jedno co się nie zmieniło bo było tak zawsze4 to pieniądze na czas, premie po sezonie, nadgodziny płatne ekstra. pewnie że jeszcze sporo moiżna by poprawić ale widać że coś właściciele robią by firma się rozwijała.

TAK TO PRAWDA !!

WSZYSTKO Co przeczytales wyzej jest prawda. jakis czas temu rowniez tam pracowalam, na szczescie tylko chwile. NIE POLECAM NIKOMU !! straszne warunki..

Zostaw opinię o Wega Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sławomir Kuchta - Turznice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wega Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sławomir Kuchta