Schweiss-Stanz Technik Katarzyna Gibowska

Opinie o Schweiss-Stanz Technik Katarzyna Gibowska

Niestety potwierdzam słowa kolegi wyżej.

Adam

Pracowałem tam 3 miesiące pracodawca nie radzi sobie z firmą. W firmie jest nie miła atmosfera. Śmieszne pieniądze co do kwalifikacji, w firmie pracownicy spożywają alkohol szef na to pozwala. Nie polecam, strata czasu..

Zostaw opinię o Schweiss-Stanz Technik Katarzyna Gibowska - Zagórki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schweiss-Stanz Technik Katarzyna Gibowska