Mk Polska Michał Kielpiński

Drzycim

Opinie o Mk Polska Michał Kielpiński

mAR

To zwykla SWINIA..OSZUST I KRETACZ..ODRADZAM WSPOLPRACE Z NIM. ZWYKLY (usunięte przez administratora)I TYLE

oszukana

On jest niekompetentnym czlowiekiem, ktory nic nie robi sobie z ludziu. Oferowal prace, mowil ze przyjal a potem nie raczyl poinformowac ze zmienil zdanie. Jak tak mozna.

niesmak pozostał
@oszukana 08.04.2014 12:16

niestety,tak prawda...nie polecam współpracy.

Krzysztof

Witam. Ostrzegam wszystkich przed współpraca z tą firma i jej właścicielem w ostatnim czasie wykorzystał on mnie i moich kolegów, łacznie około 80 osób i nie wypłacił nam wynagrodzenia. Aktualnie ogłasza sie on jako GKG Europa

Zostaw opinię o Mk Polska Michał Kielpiński - Drzycim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mk Polska Michał Kielpiński