Justyna Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Justyna Mrozińska

Trzebnica

Opinie o Justyna Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Justyna Mrozińska

maximus

Na terenie Trzebnicy jest mnóstwo [usunięte przez admina] ale ten jest szczególny, haha jedyny w swoim rodzaju, mówie tu o płacach, nadgodzinach i szacunku dla pracowników. Zeby nazywać się Firmą, musicie się jeszcze wiele nauczyć, narazie osiągneliście poziom spędu.

Potwierdzam to co napisała Natalka. Pracowałem w firmie Justyna jakiś czas, ale popełniłem największy błąd, bo skoro nie obiecują \"złotych gór\" to jak pójdę gdzie indziej to zarobię fortunę. Wypłata zawsze była na czas i nigdy mniej niż uzgodnione, a atmosfera jak w rodzinie. Polecam Firmę JUSTYNA, a szefową pozdrawiam.

Zostaw opinię o Justyna Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Justyna Mrozińska - Trzebnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Justyna Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Justyna Mrozińska