Małopolskie Centrum Zabezpieczeń Mienia A.R.T.-Delet

Kraków

Opinie o Małopolskie Centrum Zabezpieczeń Mienia A.R.T.-Delet

Zdenerwowany

moja opinia jest negatywna z tego powodu, iż po złym założeniu mych drzwi wejściowych antywłamaniowych (złym obsadzeniu) właściciel wraz z pracownikiem przyszli je wyregulować. Podczas ich regulowania uszkodzili je poprzez ich zgięcie. Już ponad 3 miesiące staram się o to aby naprawili zniszczenia - bezskutecznie na chwile obecną nie odbierają ode mnie telefonów i zwalają winę na producenta. Dlatego też nie polecam

Zostaw opinię o Małopolskie Centrum Zabezpieczeń Mienia A.R.T.-Delet - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małopolskie Centrum Zabezpieczeń Mienia A.R.T.-Delet