Joris S.C. Przedsiębiorstwo Handlowe Leszek Jarmarek Jacek Kucharski

Gdańsk

Opinie o Joris S.C. Przedsiębiorstwo Handlowe Leszek Jarmarek Jacek Kucharski

jestok

Ja pracowałem i było wszystko ok. Nie rozumiem Ciebie. Może coś z Toba nie tak zniesmaczony ???

zniesmaczony

prostactwo,patologia i paronoja

zniesmaczony

święta,święta a tu nic nic i nic nic nie dali nawet czekolady tak to już jest takie życie i tak damy radę,myślicie że nie mamy żadnej perspektywy,mamy i to nie jedną,jest wiele firm które docenią pracownika

zeszmacony

jaki tam jest klimat,bo chciałbym tam pracować.

zeszmacony

czy ktoś pracuje w firmie joris??

Zostaw opinię o Joris S.C. Przedsiębiorstwo Handlowe Leszek Jarmarek Jacek Kucharski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Joris S.C. Przedsiębiorstwo Handlowe Leszek Jarmarek Jacek Kucharski