Dip Textil Sp.j. Dariusz Karbowski Przemysław Głębowski

Kalisz

Opinie o Dip Textil Sp.j. Dariusz Karbowski Przemysław Głębowski

opinio-zdawca

4-6 tys ...? śmiech na sali ! jak zarobisz 4 tys to jesteś okrągłą kuleczką od szefa D a jeżeli jest inaczej to nie uwierzę ! Paranoja ! nie polecam

qido

Kolego nie zgadzam sie z toba cakowicie ,pracowaem w tej firmie ponad 3 lata zrezygnowaem tylko z powodu tego ze nie mogem jezdzic w trasy na 3 dni ale poza tym firma wypaca za wszystko,diety ,za hotele,ubraniowki,umowa o prace ,pensja podstawowa plus prowizja od sprzedazy wychodziem miesiecznie miedzy 4000 -6000 .wszystko wyplacone co do dnia i godziny. atmosfera w pracy ok wlasciciele super nie mialem z nimi zadnego problemu wrecz przeciwnie brakowao mi kasy na samochod pozyczyli bez prblemu i bez odsetek.

Zostaw opinię o Dip Textil Sp.j. Dariusz Karbowski Przemysław Głębowski - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dip Textil Sp.j. Dariusz Karbowski Przemysław Głębowski