Agga Sp. z o.o. Sklep Caro

Bielsko-biała

Opinie o Agga Sp. z o.o. Sklep Caro

x

godność godność ż V, DCMs. ~ści 1. blm «poczucie, świadomość własnej wartości, szacunek dla samego siebie; honor, duma» Godność człowieka, pisarza, żołnierza itp. Mieć poczucie godności. Odejść, odmówić z godnością. - Wydawnictwo naukowe PWN Odeszłam; w innej, większej, znanej, dużej firmie doceniono mnie od razu, za godne pieniądze, bez obrażania.

Te opinie powyżej to jakaś ściema. Ta firma to manufaktura, pracowałam tam kilka miesięcy i to był koszmar mojego życia. Wiele rzeczy trzeba robić ręcznie, pisać przez kalkę-w XXI wieku!!!!! Przesadnie oszczędza się na materiałach biurowych, o wszystko trzeba się prosić i tłumaczyć do czego jest potrzebne. Szefowa to zmierzła kobieta w podeszłym wieku, która dowartościowuje się kosztem pracowników, czepia się o byle co, jest nieprzyjemna i arogancka. Pali papierosy w biurze, nie licząc się z innymi, bo nikt więcej tam nie pali, wszyscy muszą znosić jej nałóg. Żadnej reformy tam nie wprowadzicie i zawodowo nic nie osiągnięcie, jest tam bardzo duża rotacja,bo większość ucieka po kilku miesiącach.Jedyny plus pracy tam to fajne i pomocne dziewczyny. Płace na bardzo niskim poziomie, trochę więcej od minimum, sprzęt beznadziejny i przestarzały.

Zostaw opinię o Agga Sp. z o.o. Sklep Caro - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agga Sp. z o.o. Sklep Caro