Firma Usługowo Handlowa Natezja S.C. Urszula Heinrich Lucjan Kionka

Trachy

Opinie o Firma Usługowo Handlowa Natezja S.C. Urszula Heinrich Lucjan Kionka

Ja

Polecam pracodawcę Płacą jak się należy, tak jak ba umówię tak jest do tego nadgodziny Te złe komentarze to pewnie od komplecie co po dwóch dniach popili i do roboty nie przyszli Polecam sympatyczna i uczciwa praxa

Agata

Polecam. Dziwie się, że ludzie odradzają firmę. Jak komuś się nie chce pracować to wszędzie mu źle. Osobiście uważam, że pracodawca szanował prawa pracowników i zawsze można z nim było dojść do porozumienia.

polityczny

wszystko grubymi nićmi szyte. ODRADZAM nieprofesjonalni

Anna

Nie polecam. Jeżeli ktoś chce mieć doczynienia z infantylnymi ludźmi odpowiednio trafiliście.

Natezja
@Anna 26.10.2015 07:08

Nigdy nie pracowała u nas żadna Anna - moze pomyliłaś firmy?

jurek

nie polecam, nie chcecie miec doczynienia z tymi ludzmi

Zostaw opinię o Firma Usługowo Handlowa Natezja S.C. Urszula Heinrich Lucjan Kionka - Trachy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Usługowo Handlowa Natezja S.C. Urszula Heinrich Lucjan Kionka